Genel Kurullarımız

27 Mart 2019

20. Olağan Genel Kurulu Toplantısı

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği’nin 20. Olağan Genel Kurul Toplantısı İstanbul Aydın Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın Genel Kurul Toplantısı’na katılarak toplantıya başkanlık etti.
20.Olağan Genel Kurul’da, Başkanlık Divanı’nın seçiminin ardından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Faaliyet raporu okundu. Ayrıca, yönetim ve denetleme kurullarının asıl ve yedek üye seçimleri yapılmasından sonra kesin hesap bütçesi ve tahmini bütçe görüşülerek Genel Kurul’da oylandı.

29 Mart 2018

19. Olağan Genel Kurulu Toplantısı

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği’nin (TSSD) 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı Taksim Point Otel’de gerçekleştirildi. Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Başkanı Dr. Mustafa Aydın Genel Kurul Toplantısı’na katılarak toplantıya başkanlık etti.

19.Olağan Genel Kurul’da, Başkanlık Divanı’nın seçiminin ardından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Faaliyet raporu okundu. Ayrıca, yönetim ve denetleme kurullarının asıl ve yedek üye seçimleri yapılmasının yanı sıra TSSD’nin kesin hesap bütçesi ve tahmini bütçe görüşülerek Genel Kurul’da oylandı.

3 Mart 2017

18. Olağan Genel Kurul Toplantısı

30 Mart 2017 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi Florya yerleşkesinde 18. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. A Blok konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda derneğimizin faaliyetleri ile ilgili Genel Başkanımız Dr. Mustafa Aydın sunum yaptı. Toplantımızda 2017-2018 dönemi için Başkan, Başkan vekili ve iki Başkan Yardımcılar, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetleme Kurulu üyeleri belirlenmiş oldu.  Toplantıda kesin bütçe ve tahmini bütçe okundu. Yıl içinde yapılan denetleme raporu okundu ve dilek temenniler alındı ve toplantı sona erdi.

17 Mart 2016

17. Olağan Genel Kurul Toplantısı

17 Mart 2016 tarihinde Steinberger Otel’de 17. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda derneğimizin faaliyetleri ile ilgili Genel Başkanımız Dr. Mustafa Aydın sunum yaptı. Toplantımızda 2016-2017 dönemi için Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetleme Kurulu üyeleri belirlenmiş oldu.  Toplantıda kesin bütçe ve tahmini bütçe okundu. Yıl içinde yapılan denetleme raporu okundu ve dilek temenniler alındı ve toplantı sona erdi.

11 Mart 2015

16. Olağan Genel Kurul Toplantısı

11 Mart 2015 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi Florya yerleşkesinde 16. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda derneğimizin faaliyetleri ile ilgili Genel Başkanımız Dr. Mustafa Aydın sunum yaptı.

9 Mart 2014

15. Olağan Genel Kurul Toplantısı

9 Mart 2014 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi Florya yerleşkesinde 15. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. A Blok konferans salonunda gerçekleştirilen toplantı derneğimizin faaliyetleri ile ilgili Genel Başkan Dr. Mustafa AYDIN’ın sunumu ile başladı.

TSSD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, İAÜ Florya Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen TSSD 15. Genel Kurulu’nun açılış konuşmasında TSSD yöneticileri, üyeleri ve öğrencilere seslendi.

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, “21. yüzyılda bir ülkeyi işgal etmek için topla tüfekle girmeye gerek yok. O ülkeyi sigaraya bağımlı hale getirin, o ülkeyi hem sağlık yönünden, hem ekonomik yönden, hem de siyasi yönden işgal etmiş olursunuz,” dedi.

Derneğin yönetim kuruluyla bir araya geldiklerinde sık sık kendilerini sorguladıklarını anlatan Dr. Mustafa Aydın, “Biz bu işi daha nasıl ileri götürebilirdik diye zaman zaman arkadaşlarımla toplandığımızda kendimizi sürekli sorguluyoruz. Tabii bizim için en mühim olanı kararlılık ve süreklilikti. On altı yıl içerisinde bu ülkede yaşayan tek bir gencimiz dahi sigaranın gerçek yüzünü görerek sigaradan uzaklaşmışsa, bu dernek amacına ulaşmış demektir.” Dr. Mustafa Aydın, derneğin bundan sonra da sigarayla savaşta yoluna aynı kararlılıkla devam edeceğini ifade etti.
Dr. Mustafa Aydın’ın İAÜ öğrencileri tarafından büyük ilgiyle dinlenen açılış konuşmasının ardından, İAÜ öğrencilerinin yüksek katılımıyla geçen açılış konuşması ve seminerlerinin ardından öğrencilerin ayrılmasıyla Genel Kurul’a geçildi. Genel Kurulda yapılan seçimler ile Türkiye Sigarayla Savaş Derneği 2014-2015 dönemi için Başkan, Başkan Yardımcıları, Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini belirlenmiş oldu.

19 Mart 2013

14. Olağan Genel Kurul Toplantısı

19 Mart 2013 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi Florya yerleşkesinde 14. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. A Blok konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda derneğimizin faaliyetleri ile ilgili Genel Başkanımız Dr. Mustafa AYDIN sunum yaptı.
TSSD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, İAÜ Florya Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen TSSD 14. Genel Kurulu’nun açılış konuşmasında TSSD yöneticileri, üyeleri ve öğrencilere seslendi.
Türkiye Sigarayla Savaş Derneği 14’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, “21. yüzyılda bir ülkeyi işgal etmek için topla tüfekle girmeye gerek yok. O ülkeyi sigaraya bağımlı hale getirin, o ülkeyi hem sağlık yönünden, hem ekonomik yönden, hem de siyasi yönden işgal etmiş olursunuz,” dedi. Derneğin yönetim kuruluyla bir araya geldiklerinde sık sık kendilerini sorguladıklarını anlatan Dr. Mustafa Aydın, “Biz bu işi daha nasıl ileri götürebilirdik diye zaman zaman arkadaşlarımla toplandığımızda kendimizi sürekli sorguluyoruz. Tabii bizim için en mühim olanı kararlılık ve süreklilikti. On altı yıl içerisinde bu ülkede yaşayan tek bir gencimiz dahi sigaranın gerçek yüzünü görerek sigaradan uzaklaşmışsa, bu dernek amacına ulaşmış demektir.” Dr. Mustafa Aydın, derneğin bundan sonra da sigarayla savaşta yoluna aynı kararlılıkla devam edeceğini ifade etti.
Dr. Mustafa Aydın’ın İAÜ öğrencileri tarafından büyük ilgiyle dinlenen açılış konuşmasının ardından, Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Üyesi Ubeyt Korbey, öğrencilere “Sigaranın Gerçek Yüzü” konulu bir seminer verdi.

İAÜ öğrencilerinin yüksek katılımıyla geçen açılış konuşması ve Ubeyt Korbey seminerinin ardından öğrencilerin ayrılmasıyla Genel Kurul’a geçildi.

17 Mart 2012

13. Olağan Genel Kurul Toplantısı

17 Mart 2012 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi Florya yerleşkesinde 13. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. D Blok Oval toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda derneğimizin faaliyetleri ile ilgili Genel Başkanımız Dr. Mustafa Aydın sunum yaptı.