Nevşehir Temsilciliği

31 Mayıs Dünya Sigarayı Bırakma Günü Etkinliklerimiz

20 Kasım Dünya Sigara Bırakmayı Günü Etkinliklerimiz ,

Seminerlerimiz

Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Eğitimleri :

2010 YILI

1- Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele Eğitimi (23.01.2010)

Nevşehir Gençlik Merkezinde, Emniyet İl Müdürlüğünde görevli Polis memuru ve aynı zamanda TADOC görevlisi Emsal TOPRAK ve TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin Güneş tarafından, Gençlik Merkezi üyesi gençlerimize yönelik olarak Zararlı Alışkanlıklar ile Mücadele Eğitim semineri verilmiş olup, bu seminere toplam 95 gencimiz katılmıştır.

2-Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele Eğitimi (25.02.2010)

Gençlik Merkezimiz 2010 yılı faaliyet programınca, Gülşehir Çok Programlı Lisesinde Madde Bağımlılığı ve Zararlı alışkanlıklardan korunma semineri 74 gencin katılımıyla yapıldı. TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin Güneş sigaranın zararları hakkında yaptığı geniş sunumdan sonra Polis Memuru M. Murat GÜL Madde Bağımlılığı ve Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele konusunda eğitim semineri verdi.

3- ‘’Sigaraya Hayır’’ Semineri (13.08.2010) 

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeline ve sporculara Nevşehir Gençlik Merkezinde ‘’ Sigaraya Hayır’’ semineri verildi. Düzenlenen seminere Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Hazret GENCER, Gençlik Merkezi Müdürü Eser SAAT, Şube Müdürü Nafiz KÖKSAL Gençlik Merkezi Çalışanları, antrenörler, sporcular, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri katıldı. Seminer TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin Güneş verildi.

2009 YILI :

1-Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele Eğitimi (24.01.2009)

Nevşehir Gençlik Merkezinde, Emniyet İl Müdürlüğünde görevli Polis memuru  ve aynı zamanda TADOC görevlisi Emsal TOPRAK  ve TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin Güneş tarafından, Gençlik Merkezi üyesi gençlerimize yönelik olarak Zararlı Alışkanlıklar ile Mücadele Eğitim semineri verilmiş olup, bu seminere toplam  33 gencimiz katılmıştır.

2-Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele Eğitimi (06.03.2009)

Gülşehir İlçemizde bulunan Gülşehir Lisesinde, Emniyet İl Müdürlüğünde görevli Polis memuru  ve aynı zamanda TADOC görevlisi Emsal TOPRAK ve TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin Güneş tarafından, liseli gençlere yönelik olarak Madde Bağımlığı ve  Zararlı Alışkanlıklar ile Mücadele Eğitim semineri verilmiş olup, bu seminere toplam  110  gencimiz katılmıştır.

2008 YILI : 

1-Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele Eğitimi (19.03.2008)

Nevşehir Gençlik Merkezinde, Emniyet İl Müdürlüğünde görevli Komiser Özcan ERDOĞDU polis memuru  Emsal TOPRAK ile TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin GÜNEŞ’in katılımı ile Gençlik Merkezi üyesi gençlerimize yönelik olarak Zararlı Alışkanlıklar ile Mücadele Eğitim semineri verilmiş olup, bu seminere toplam  40 gencimiz katılmıştır.

At Nevsehir Youth Center, Police Officer Ozcan Erdoğdu and TSSD Nevsehir representative Sahin Gunes gave a seminar about the Harmful Addictions and Smoking to 40 students.

2-Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele Eğitimi (01.04.2008)

Gülşehir Gençlik Merkezinde , Emniyet İl Müdürlüğünde görevli Komiser Özcan Erdoğdu, polis memuru  Emsal TOPRAK ile TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin GÜNEŞ’in katılımı ile Gençlik Merkezi üyesi gençlerimize yönelik olarak Zararlı Alışkanlıklar ile Mücadele Eğitim semineri verilmiş olup, bu seminere toplam  40 gencimiz katılmıştır.

3-Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele Eğitimi (09.04.2008)

Ürgüp İlçemizde  Ürgüp Lisesi Konferans salonunda, Emniyet İl Müdürlüğünde görevli Komiser Özcan ERDOĞDU, polis memuru  Emsal TOPRAK ile TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin GÜNEŞ’in katılımı ile Gençlik Merkezi üyesi gençlerimize yönelik olarak Zararlı Alışkanlıklar ile Mücadele Eğitim semineri verilmiş olup, bu seminere toplam  180 gencimiz katılmıştır.

4-Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele Eğitimi (16.04.2008)

Avanos İlçemizde 100.Yıl İlköğretim Okulunda konferans salonunda, Emniyet İl Müdürlüğünde görevli Komiser Özcan ERDOĞDU, polis memuru  Emsal TOPRAK ile TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin GÜNEŞ’in katılımı ile Gençlik Merkezi üyesi gençlerimize yönelik olarak Zararlı Alışkanlıklar ile Mücadele Eğitim semineri verilmiş olup, bu seminere toplam  120 gencimiz katılmıştır.

2006 ve 2007 yıllarında da Nevşehir Gençlik Merkezinde ve İlçelerimizde Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele eğitimleri adı altında seminerler verilmiş olup, bu seminerlerden  yaklaşık 350 gencimiz yararlanmıştır.  2004-2005 Yıllarında İlimizde yapılan Merkez Gençlik Kamplarına katılan 18-24 yaş grubu gençlere yönelik olarak Kapadokya Kamp Eğitim Merkezinde Tadoc görevlileri ve TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin GÜNEŞ tarafından yaklaşık 150 gence Madde Bağımlılığı ve Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele adı altında eğitim seminerleri verilmiştir.

Ziyaretlerimiz
 

Vali Osman Aydın’a Ziyaret- 2010 

TSSD Nevşehir Temsilcisi Şahin Güneş ve gazete yazı işleri müdürü Bülent Hezenci ile beraber Vali Aydın’ı makamında ziyaret etti.

 

Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı Ziyaret 

28 Aralık 2010 tarihinde, Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı, makamında, gençliğimizin zararlı alışkanlıklardan korunması konusunda köşe yazılarında dile getirdiğinden, dumansız hava sahası katkılarından dolayı, TSSD Temsilcisi Şahin GÜNEŞ tarafından teşekkür etmek adına ziyaret edilmiştir.

Yıllardır birçok okullarda dumansız hava sahası için TSSD Temsilcisi olarak, Milli Eğitim Müdürlümüze bağlı okullarda eğitim verdiklerini, kendisinin hazırladığı, 6 kısa sorulu “Sigaraya ne kadar bağımlısınız” Tiryakilik derecesinin belirleneceği anket örneğini de sunmuştur. Ödüllü, Şiir, Resim, kompozisyon yarışmasının düzenlenmesinin, 1–7 Mart Yeşilay haftası ile 31 Mayıs 2011 Dünya Sigarasızlık gününe kadar kurulacak olan Komisyon tarafından yapılması kararı verilmiştir. TSSD tarafından hazırlanan sunumlar, çok yararlı sonuçlarını gördüğünü, her zaman gönüllüleri ve Duman Avcılarını çoğaltmak için de Danışmanlık yapacaklarını Şahin GÜNEŞ belirtmiştir.

İrem Ekici Sağlık Bakanına Duman Avcısı Dergisini Sunarken

Siyasi Parti Başkanı Zafer Salgın’ı Teşekkür Ziyareti

2007 Yılında Nevşehir Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin Duman Avcıları İle

Gençlik Kampi 2004

Basın Çalışmaları

Nevşehir Sigarayla Savaşanlar Duman Avcıları İle 
TSSD Nevşehir Şubesi 2003-2004 kuruluş yılında  kompozisyon ve şiir yarışması düzenledi. İl genelindeki katılan dereceye girenlere 1., 2. ve 3. olanlara teşekkür belgesi tören ile verildi.